Plage Naturiste du Camping la Grande Cosse
Adresgegevens
Plage Naturiste du Camping la Grande Cosse
Saint Pierre sur Mer
11560 Fleury-d'Aude
+33 (0) 468 33 61 87
Contact
Saint Pierre sur Mer
11560 Fleury-d'Aude
+33 (0) 468 33 61 87
Contact
Plage Naturiste du Camping la Grande Cosse
Naaktstrand
Afstanden
- Brussel 855 Km
- Utrecht 1266 Km / 11:23
Reviews van bezoekers over Plage Naturiste du Camping la Grande Cosse
Wij zijn ook benieuwd naar jouw ervaringen met Plage Naturiste du Camping la Grande Cosse. Laat het ons weten!
Ger | 25-08-2008
Winkel waar alles te verkrijgen is.Druk aan het zwembad.Te weinig ligzetels en ruimte rondom het zwembad te klein voor de grootte van de camping,toch in juli.
Veel last gehad van muggen en vliegen:zeker producten meedoen!Het kan er soms hard waaien,zeker op het strand.Proper sanitair die op tijd gereinigd wordt.
Voor ons een aanrader.
F& P | 06-08-2008
De animatie mag eigenlijk geen naam hebben, maar af en toe is het avonds erg gezellig met een redelijke band. Dit jaar hebben we ons kostelijk vermaakt op de Belgische avond.
Belangrijk nadeel, zijn de steekvliegjes. Dit jaar hebben we erg veel last gehad van deze vliegjes. Goed insmeren helpt wel, maar toch blijft dit er irritant als je eigenlijk 's avonds voor je tent wil zitten.
Op de camping is een goed zwembad. Helaas met weinig toezicht waardoor je menig voetballende tiener terecht mag wijzen.
Het strand is ruim van opzet, maar kan regelmatig erg winderig zijn.
Dus zeker een aanrader, maar ben je bewust van de nadelen die er zeker wel zijn.
Prettige vakantie
Wij | 24-07-2008
Jonke | 06-07-2008
De straffe wind maakte het tijdens de helft van ons verblijf vrijwel onmogelijk om op het strand te vertoeven.
Klaas Oosterveld & Joke Voogd | 30-06-2008
Voor de rest niet veel te doen.
Wel netjes verzorgde camping
jo | 31-05-2008
Vreselijke klantonvriendelijke camping vol met kleine mugjes die je zelf overdag steken en eitjes onder je huid leggen waarvan je nog minstens een halfjaar lang plezier van kan hebben. Ik had een opmerking gemaakt over de prijs van 2 kleine bakjes friet €10,00 totaal t.o.v. wat later bleek de eigenaresse. Twee dagen later kwam ik mijn email checken bij de receptie en kreeg ik te horen dat ik kon vertrekken.
Elke avond speelt er een goedkope band die over de hele camping is te horen. Neen zeker geen aanrader.
Elke avond speelt er een goedkope band die over de hele camping is te horen. Neen zeker geen aanrader.
Peter Breda | 30-05-2008
Mooi natuurgebied en het strand is ook perfect voor lange wandelingen.
Als je er heen gaat krijg je er zeker geen spijt van.
op het strand is ook nog een strandtent waar je eten en drinken kunt krijgen
Als we toch iets negatiefs moeten noemen dan is het dat de grote supermarkten er een stuk vandaan liggen.
tema | 25-05-2008
Meer recensies van tema (27)Edwin | 08-04-2008
winkel en restaurant goed,en bij receptie altijd n ned .sprekende aanwezig.Toegang naar camping
aan te raden via Fleury,anders poblemen met caravan /auto via st.pierre s. mer.Een camping om terug te komen.
andy | 16-09-2007
Jannie de Wit | 10-09-2007
Meer recensies van Jannie de Wit (2)rob van opstal | 24-07-2007
Deze campimg is een topper.
Alles is hier goed.
wardering een 9.
Bert Hartman | 22-07-2007