Wat is je mening?Heb je de afgelopen tijd een naturisten camping, hotel of appartement bezocht dan zouden wij het leuk vinden als je er iets over zou willen schrijven. Onderaan de pagina van de locatie staat een handig formulier. Staat jouw locatie niet op de site - dan kan je ook dit voor ontbrekende adressen gebruiken.
Bedankt!
Naturismegids.nlDe informatie op de site wordt zo goed mogelijk bijgehouden, maar we kunnen geen garantie geven dat alles 100% klopt.
Controleer daarom altijd de gegevens bij de naturisten camping zelf voordat je boekt of er naar toe denkt te gaan.
|  | | Klokocove Bezmir 18 25754 Vojkov Tel.: 0042 07 21 55 43 85 Gboogaart@home.nl www.klokocov.tk
| | Algemeen- Oppervlakte (ha): 20
- Aantal plaatsen: 65
- Aantal plaatsen met electra: 54
- Verhuur accommodaties
Faciliteiten- Winkel
- Verkoop vers brood
- Zwembad
- Kinderbad
Activiteiten- Teken- schilder- of beeldhouwcursussen
|
Klokocove kan je reserveren en boeken bij: Meningen en ervaringen van bezoekers van KlokocoveR. van Merkhoven Wij waren hier in juni 2011, wilden altijd al eens naar Tsjechie maar vaak was het weer de tegenhanger, dit jaar eerst gekozen voor Klokocove vanwege Praag en wilden later nog bij MD langs gaan. Echter we zijn op Kloko voor 12 dagen gebleven. Afgezien van het aanrijdpad is er niets negatiefs te vermelden over deze camping, veel rust en stilte, we komen hier geheid nog eens terug als het weer wil meewerken.
Ruud-Sonja Charles en Margriet Juni 2011
Heerlijk genoten van deze heerlijke camping.
Gijs en Lenie, nog bedankt voor de gastvrijheid. Theo leo zomer 2010
als het rond de 35 graden is dan wil je niet eens je kleding aan.
wat is dit een heerlijke camping.
ja je moet even over de hobbels van het pad om uit te komen op een camping waar je het gevoel krijgt echt even uit de bewoonde wereld te zijn.
hier staan rust maar ook zeker gezeligheid je te wachten.
een super schoon zwembad,lekker je biertje op het terras,of wil je ongestoord voor je tent liggen het kan.
een camping voor de echte naturist
vanaf de camping zo het bos in lopen
op woensdag de barbeque waarbij iedereen wat maakt voor de hele groep is echt leuk
wil je de omgeving in:kijk in de info bak en neem je info met route en parkeertips (zeker als je naar praag wil)mee en zet het na gebruik weer in de bak.
kortom gijs en lenie bedankt
leo,joukje en martijn Peter Meningen verschillen duidelijk...
Ik was er alleen in 1999, en kwam er terug met mijn echtgenote in 2007.
Enige minpunten? Enerzijds het klimaat: zowel de eerste keer als de tweede keer veel regen en vrij koud, maar ja je zit niet in het zuiden he. Anderzijds: weinig plaatselijke bevolking op de camping. Ik ga niet graag kamperen om weer tussen de Hollanders te zitten...
Nochtans niets dan lof voor Gijs en Lennie en hun kinderen! Ans en Gerrie.
juni 2010
Voor de eerste keer op deze camping gekampeerd
We hebben een leuke tijd gehad op de camping.
De ontvangst was prima.
Voor de rust zoeker een aanraander.
De camping word goed verzorgt
DE uitzichten op de camping zijn perfect.
In het voorseizoen wanneer het niet al te druk is kan men zelfs beschikken over een vaste water aansluiting.
Als nederlander moet je toch wat te klagen hebben.
kon maar een min puntje vinden .
tijdens ons verblijf werd het laaste stukje weg (nou weg)
verbeterd.
Maar dat kan nog beter.
Bij ons verblijf hebben we alleen gekleede mensen ontmoet als het weer slecht of koud was.
Ook voor ons een camping om zo weer naar toe te gaan. Loe Rath Mooi, gezellig, geweldig zwembad, alleen het echte naturisme is ver te zoeken. Gekleed mag ook. Ton Koop 6-08-2007 : Later in onze vakantie kwamen wij op deze camping terecht om wat dichter bij Praag te zitten. Het was een goede keuze. De eigenaar (Gijs) verwelkomde ons vriendelijk en onder het genot van een drankje werd ons alles uitgelegd over het wel en wee van de camping. De gebouwen zijn oud en geven juist hierdoor een gezellige rustieke sfeer. Het hierin gevestigde sanitair is prima en vooral de douches zijn lekker warm. De bar is gezellig en voor 25 krone heb je een heuse 1/2 liter heerlijk bier. De plek waar wij stonden met onze caravan was prima. Bij elk stroompunt kun je ook water aftappen, ideaal dus en voorkomt lange zware wandelingen naar het toiletgebouw. Het zwembad is echt fantastisch, wel even fris in het begin maar als er je eenmaal door bent kun je er heerlijk zwemmen. Het wordt elke dag schoongemaakt door de eigenaresse (Lenie) en gecontroleerd. In dit water krijg je absoluut geen rode oogjes van het chloor. Vanuit de camping (bovenaan) kun je het bos inlopen om mooie wandelingen te maken, wij met onze hond vonden dit erg praktisch. Op 7 kilometer afstand kun je alle boodschappen doen (Pennymarkt /Plusmarkt). Praag ligt op ongeveer 70 kilometer vanaf de camping. Wie nog niet hier is geweest is dit echt een aanrader. Om deze camping te bereiken moet je op het laatste stukje wel over een smal weggetje rijden, voor caravan bezitters dus erg spannend. Volgens de eigenaar is het nog nooit voorgekomen dat hier auto's elkaar hebben moeten kruisen. Wij hebben ons prima vermaakt en wensen Gijs en Lenie veel succes toe in de toekomst en hopen gauw weer eens terug te komen. Tsjechië is immers een heerlijk vakantieland. Fam. Koop - Dronten Rob en Ceciel zoals de reactie van de Hr. Loe Rath ben ik het hier in het geheel niet mee eens, wij zijn in 2007 voor de 2e keer daar geweest, de eerst keer was in 2004, ook toen maakte deze camping op mij een zeer goede indruk, lekker rustig gezellige mensen, die als het kouder word in de kleren gaan wat niks bijzonders, en verder gezellig samen zijn in de bar en bij de openhaard, zelfs toen ik voor de eerste keer kwam was ik zeer verbaasd dat de toilettassen allemaal in de wasgelegenheid op een rij stonden en enkele telefoons aan de lading, zo moet het ook kunnen, zoveel vertrouwen is er onderling.
voor mij een camping om weer naar toe te gaan. Loe Rath Niet de camping die is netjes. Maar naturisten voelen zich tussen al de geklede gasten niet thuis. Dus als je toch gekleed wil dan kan het veeeeel goedkoper op een tsjechiesche kleren camping gaan |  | Een naturisten camping in de buurt:(Afstanden tussen naturisten campings en naaktstranden zijn in een rechte lijn gemeten. De afstand over de weg is meestal groter) |