Naturisten campings
Naturisten B&B
Naaktstranden
Recensies
Wij zijn ook benieuwd naar jouw ervaringen met de naturisten accommodaties en/of locaties die je hebt bezocht in Spanje. Laat het ons weten!
Casa de cinco Hermanos
Wil en Berto zijn erg gastvrij , altijd tijd voor een gezellig praatje, maar kunnen ook heel veel vertellen over de omgeving .eten wat iedere avond klaar word gemaakt zijn heerlijke spaanse gerechten. Het is een rustige omgeving mooi groot zwembad en.....Wilma en Peter | 09-09-2019
Domaine naturiste Gaïa Portus
Ik heb er genoten van een zeer hartelijke en vriendelijke gastvrouw. Alles is gericht op het zo veel mogelijk leven met en in de natuur, met respect voor alles wat leeft en met een minimum aan comfort.Ik kan u zeker deze plaats aanbevelen voor uw volgende naturistische vakantie!
Sieben | 22-05-2019
Camping Naturista El Portús
Wij zijn er nu in april 2019. Camping is prima , sanitair vernieuwd en erg schoon. Katten zijn er nog maar een paar , maar ook vaak van de toeristen zelf. Cartagena op fiets afstand ,al is het wel even een klimmetje op de heen weg.Ben en Marjan | 13-04-2019