El Templo del Sol
Adresgegevens

El Templo del Sol
Naturisten camping
Afstanden
- Brussel 1479 Km / 12:50
- Utrecht 1628 Km / 14:00
Algemeen
- NFN / INF lidmaatschap niet verplicht
- Verhuur accommodaties
Faciliteiten
- Zwembad
- Zee
Eten en drinken
- Restaurant
- Bar
- Winkel
Activiteiten
- Georganiseerde activiteiten voor volwassenen
Reviews van bezoekers over El Templo del Sol
Wij zijn ook benieuwd naar jouw ervaringen met El Templo del Sol. Laat het ons weten!
Annelies | 03-10-2011
Meer recensies van Annelies (2)Al jaren komen wij op naturitische locaties in Zuid Europa en de Canarische eilanden. Dit jaar voor de 1ste keer op camping Templo Del Sol in de Mobile Home geweest. De vakantie was zeer aangenaam, vooral de rust op de camping is zeer aangenaam en het personeel is zeer correct in omgang. Een minpuntje is dat sommige jongeren niet naturistisch op de camping en het strand verblijven waardoor het naturisme naar de achtergrong wordt gedrongen. Maar verder niks dan lof voor de fijne vakantie die wij gehad hebben. En misschien, tot vogend jaar!!
Nico & Tea | 20-08-2011
We zijn gelijk vertrokken en hebben onze rust gevonden op Sierra Natura.
Het blijft tobben aan de kust want El Portus is ook geen aanrader.
Voorzieningen zijn wel voldoende.
caroline en rob | 10-08-2011
Jammer, vooral door het mooie strand en zwembad. Ons zien ze niet meer terug
Constant | 03-07-2011
wie hier niet tevreden is zal nergens tevreden zijn
philippe en Agnes Melis - Picqueur | 03-06-2011
Yazzy | 25-04-2011
wij gaan voor het eerst dit jaar naar eltemple del sol we hebben een vrij grote caravan 7.15cm totaal met dissel zijn daar plaatsjes voor? we willen in beging mei gaan
pc.stam@quicknet.nl | 10-03-2011
Aardige mensen.
Peter en Roel
Peter en Roel Emmen | 08-12-2010
Mooie camping en uitstekende prijs kwaliteit verhouding. Wij zouden er graag nog eens naar terug gaan. Enig minpuntje is de wind..... Geen gewone wind maar een storm die vaak heel onverwacht opsteekt ( zie Tramontana) We hebben hier 2 weken van kunnen "genieten" en ondanks stormbanden etc. zijn we nachtenlang niet aan onze nachtrust toegekomen. Verschillende mensen meegemaakt die in de ochtend hun voortent in flarden terugzagen. Hele mooie camping, fantastisch sanitair... alles geweldig maar wij gaan hier niet meer naar terug.
Lily | 09-11-2010
Meer recensies van Lily (5)carla | 14-10-2010
maar kunnen ze niets aan doen , verder blijven wij komen ,
wimsophia@gmail.com | 13-10-2010
Fred | 08-09-2010
Ton en Anneke,
Zeer goed bevallen, na een ongelukje met een kast kregen we de drie weken verblijf gratis............,zonder ook maar iets te hoeven doen. Geweldig Bob en Brigitte bedankt voor de hulp!
Alles was mooi schoon en onderhouden er werd hard gewerkt om dat zo te houden, dus mensen die een grasmaaier te veel lawaai vinden maken of klagen over als ze iemand een container leegt.... blijf lekker thuis!
En de Pizza Rocco is een aanrader.
Een tevreden Olander!!!!
Zeer goed bevallen, na een ongelukje met een kast kregen we de drie weken verblijf gratis............,zonder ook maar iets te hoeven doen. Geweldig Bob en Brigitte bedankt voor de hulp!
Alles was mooi schoon en onderhouden er werd hard gewerkt om dat zo te houden, dus mensen die een grasmaaier te veel lawaai vinden maken of klagen over als ze iemand een container leegt.... blijf lekker thuis!
En de Pizza Rocco is een aanrader.
Een tevreden Olander!!!!
Ton en anneke | 21-08-2010
jac | 09-07-2010
Roel | 27-06-2010
dorus | 04-05-2010
Paul en Jet von Burg | 29-04-2010
Wij willen dit jaar eens een bezoek brengen aan deze camping.
Er wordt echter nergens aangegeven of wij onze hond ook mee kunnen nemen hier na toe. Weet iemand ook of ze toegelaten worden zowel op de camping als op het strand?
Er wordt echter nergens aangegeven of wij onze hond ook mee kunnen nemen hier na toe. Weet iemand ook of ze toegelaten worden zowel op de camping als op het strand?
Erik en Petra | 14-04-2010
wij gaan voor het 3e jaar vanaf half mei tot eind juni
naar El Templo dan is er voor volwassene iedere morgen fitnis
en haast iedere middag is er wil iets te doen
en een paar keer per week wordt er s,avond wel iets geregeld
en voor de kinderen is er iedere middag wel iets
misschien heb je iets aan deze informatie
Kees en Leny | 20-03-2010
mirjam | 11-03-2010
voldoende elektra 10/16 amp. en heel behulpzaam vriendelijk personeel.
Dat gel..... over Brigitte is kwats, ze is behulpzaam en super vriendelijk!!!!!!!
degene welke een slechte ervaring hebben zullen het wel nergens kunnen vinden-kijk zelf eens in de spiegel.
Wij gaan volgend jaar zeker weer!
jaap | 14-10-2009
Meer recensies van jaap (4)wij zijn nu hier in een cottage en hebben alleen maar aangename dingen te vertellen. de trein dat weet je als je naar hier komt, maar s'nacht rijd hij niet en in de dag aan t strand heb je er geen last van.
De dame (brigitte) is correct in het afhandelen en steld ons niet teleur.
Het is een belgische (vlaamse)en naar mijn mening doet ze het goed, antwoord zeer vlot op al de vragen enz. ik denk dat sommige noorderburen (zonder kritiek of haat) graag wat eieren onder hun... willen, en daar zal er aan de receptie wel geen tijd voor vrij zijn; vlamingen zijn nu toch wat anders in zaken doen dan nederlanders; vandaag denk ik die rare reacties.
vriendelijke groeten aan iedereen
Omer
omer | 05-10-2009
Waar kan ik vinden hoe de huurmogelijkheden er op deze camping uitzien. Wij overwegen om volgend jaar daar heen te gaan. Ik heb viavia begrepen dat er ook airco in de huisjes of caravans zit, maar ik kan nergens hier iets over vinden. Ook niet op de site van Templo el Sol. Wie o wie kan mij helpen.
Annemiek | 27-09-2009
Om de vraag van Martine te beantwoorden:
ze worden Mariaoogjes of geluksteentjes genoemd.
ze worden Mariaoogjes of geluksteentjes genoemd.
Thijs en Jan | 15-09-2009
Wij zijn maar met 1 vraag thuis gekomen: hoe heten de prachtige schelpjes die we gevonden hebben op het strand?
Martine | 11-09-2009