South Canterbury Sun Club
Adresgegevens

South Canterbury Sun Club
Naturisten camping
Algemeen
- NFN / INF lidmaatschap niet verplicht
- Vereniging
- Plaats voor tenten
- Plaats voor caravans
- Plaats voor campers
- Oppervlakte (ha): 2,6
- Aantal plaatsen: 30
- Aantal plaatsen met elektra: 15
- Verhuur accommodaties
Faciliteiten
- Koelkast / diepvries voor algemeen gebruik
- Sauna
- Zwembad
Eten en drinken
- Gezamenlijke maaltijden (één of meer keren per week)
Diversen
- Engels gesproken
- Geschikt voor kinderen
Reviews van bezoekers over South Canterbury Sun Club
Wij zijn ook benieuwd naar jouw ervaringen met South Canterbury Sun Club. Laat het ons weten!
Wij sliepen in een cabin ,prima, ipv de tent.Kamperen 30$ de cabin was 35$ ( eigen linnen meegenomen) .
Omgeving is ook prima om te wandelen en/of te fietsen.
En vriendelijk ontvangst.
Marjan | 19-03-2025
Meer recensies van Marjan (2)Het is een klein, vlak terrein met een beperkte ruimte voor gasten, die overigens zeer welkom zijn. De ontvangst en de hele omgang is allerhartelijkst. Hou er rekening mee dat je helemaal wordt opgenomen in het sociale gebeuren op het terrein. De vereniging heeft overigens vrijwel alleen oudere leden.
De voorzieningen zijn oud, maar schoon en goed functionerend. Er is elektriciteit, maar geen telefoon, laat staan internet of WiFi. Overigens merkten we tijdens een wandeling verder westelijk na ongeveer 2 km net een streepje bereik. Winkels vind je in Geraldine, 10 km verderop.
De omgeving is prachtig en leent zich goed voor fiets- of wandeltochten. Op en rond het terreintje wemelt het van de vogels. ’s Nachts is het er doodstil.
Judith en Eric | 11-05-2021
Meer recensies van Judith en Eric (32)