Domaine Naturiste de Chaudeau

Adresgegevens
Domaine Naturiste de Chaudeau
Naturisten camping
Kaart opties
Kies hier welke selectie adressen je wilt zien op de kaart
lat: 44.942141, long: 0.210800
Lat: {lat} / long: {long} / ±{meter} meter
Jouw afstand in rechte lijn tot Domaine Naturiste de Chaudeau: {km} km
Jouw afstand in rechte lijn tot Domaine Naturiste de Chaudeau: {km} km
Afstanden
- Brussel 914 Km / 08:16
- Utrecht 1076 Km / 10:06
Algemeen
- NFN / INF lidmaatschap niet verplicht
- Plaats voor tenten
- Plaats voor caravans
- Plaats voor campers
- Oppervlakte (ha): 70
- Aantal plaatsen: 150
- Alle plaatsen hebben elektriciteit
- Verhuur accommodaties
- WIFI / internet gratis
Faciliteiten
- Zwembad
- Meer (geschikt om te zwemmen)
Eten en drinken
- Restaurant
- Gezamenlijke maaltijden (één of meer keren per week)
- Bar
- Winkel
- Verkoop vers brood
Activiteiten
- Georganiseerde activiteiten voor kinderen
- Georganiseerde activiteiten voor volwassenen
- Boogschieten
- Jeu de boules
Diversen
- Frans gesproken
- Alleengaanden welkom
- Huisdieren welkom
- Geschikt voor kinderen
Reviews van bezoekers over Domaine Naturiste de Chaudeau
Wij zijn ook benieuwd naar jouw ervaringen met Domaine Naturiste de Chaudeau. Laat het ons weten!
Ik heb nu een oproepje:
Deze zomer strijken wij weer neer op Domaine le Chaudeau: een heerlijke Franse camping met volop ruimte, een meertje, zwembad, bos, een simpel maar fijn restaurantje en een klein winkeltje. En niet onbelangrijk: superlieve eigenaren.
We merken alleen dat onze jonge pubers (dan 14 en 12) het extra leuk zouden vinden om daar ook leeftijdsgenoten te ontmoeten en ze komen nu in de fase waarin ze ook dicht kunnen slaan. Dan hebben we mokkende pubers bij de tent hangen, die ons op de zenuwen werken. Volkomen logisch, dus we willen kijken of we ze kunnen faciliteren. We willen immers allemaal een fijne tijd hebben, zij ook. Als ze in hun element zijn dan maken ze grapjes met leeftijdsgenoten en wordt er veel gejoeld en gelachen. Ook onze onbevangen meid van 9 houdt trouwens van actie en samen spelen. Daarom deze oproep :)
Misschien zijn er meer gezinnen die dit herkennen en denken: hé, dat klinkt gezellig!
Wij vinden het zelf heerlijk om een beetje “op onszelf” te zijn, terwijl de kinderen lekker uitwaaieren. Spontaan elkaar tegenkomen op het terras voor een drankje? Leuk! Verder zijn we gerust aangenaam saai ;)
Voor de pubers gunnen we juist dat ze met een groepje hun eigen lol kunnen maken. Ruimte is er meer dan genoeg! Er is daar een vaste jongerenplek voor de late uurtjes, maar daar hangen nu vooral Franse jongeren, wat onze kinderen nog nét een brug te ver vinden. Met een paar Nederlandse pubers erbij wordt die stap misschien ineens een stuk kleiner.
Wij zijn er in week 31, 32 en 33.
Wie weet tot daar!



Iep | 08-05-2026
Foto's (3)
De ontvangst is vriendelijk en Frans en de gasten zijn ook veelal Frans. Wij vonden dit deel van de Dordogne prachtig en erg rustig (juni). Kortom een plek om nog eens naar terug te gaan.
hoedemakers | 13-07-2025
Meer recensies van hoedemakers (4)
We hebben genoten van een grote plek met zowel zon als schaduw die we zelf mochten uitzoeken we kregen een plattegrond mee met de vrije plekken.
De toiletten zijn prima schoon.
We hebben heerlijk gezwommen in het meertje en in het zwembad.
De ontvangst was prima zowel hij als zij waren heel vriendelijk.
We komen hier vast en zeker nog eens terug.
Stegeman | 10-07-2025
Fam. De Wit | 27-09-2023
Meer recensies van Fam. De Wit (20)
Carlos en Natalia | 04-08-2023
Meer recensies van Carlos en Natalia (3)
Sanitair oud, maar schoon.
Veel animatie (dansavond, mosselen, karaoke), kan wat lawaai opleveren, maar ook heerlijk stille avonden.
Deze camping verdient meer aandacht!
Mavi | 29-08-2022
Meer recensies van Mavi (23)
Ben Aarts | 15-06-2021
we waren van plan om 3 nachten te blijven en we zijn er 17 nachten geweest.
zeer vriendelijke ontvangst!
prachtig sprookjes bos.
heerlijke zwemvijver met warmwater bronnen en super en groot.
mooi schoon zwembad
elke avond wel iets te doen karaoke/mosselen/muziekband/
lekker eten voor een prima prijs.
veel Franse mensen ,dat vonden wij prima echt lekker buitenland vergeleken veel Nederlandse campings(waar alleen maar Nederlanders staan)
mooie zeer grote plaatsen.
het sanitair is schoon maar iets verouderd ,niet storend het hoort erbij.
geen minpunten alleen maar pluspunten wij komen zeker terug!
liesbeth hofkens | 17-08-2020
Dit is een camping waar we absoluut terug gaan komen. Wat een verademing, die natuur, dat heerlijke meertje...
Iep | 13-08-2019
Meer recensies van Iep (4)
Zeer grote camping met een zwembad aan het begin van de camping, en een mooi rustig groot zwemmeer achter op de camping (met vissen r in). Ook nog een aparte visvijver/meer.
Veel groen/natuur.
Sanitair heeft een upgrade gehad denk ik want waar ik stond was het prima, kon bij 2 douches de temperatuur zelfs wat regelen.
3 looproutes (naturistisch) waarvan 1 om de camping heen van 3km (ongeveer), door bos n grasvelden. Wel beetje veel muggen, dus insmeren nodig.
Savonds genieten van een klein kampvuurtje n heel stil, behalve dan de krekels kikkers, uilen, n een koe of hond zo nu n dan.
Deze camping mag wat mij betreft veel bekender worden.
Ik was er 2 weken voor het hoogseizoen begon.
Veel franse gezinnen n stellen. Ook wel alleenstaanden. Ook nederlanders ontmoet, maar hoe het dus in het hoogseizoen is weet ik niet. Toen ik wegging druppelde de eerste franse gezinnen net binnen.
Zeer geschikt voor kinderen, maar eigenlijk voor iedereen.
Zeer zeer aanbevolen.
Matthijs | 09-07-2018
Meer recensies van Matthijs (2)
Meertje is heerlijk!
Ineke | 30-07-2017
Meer recensies van Ineke (3)
Leny | 06-10-2016
Meer recensies van Leny (8)
Mieke | 17-08-2014
Meer recensies van Mieke (2)
Het is er aangenaam vertoeven en de eigenaren doen er alles aan om uw verblijf tot een heerlijke vakantie te maken.
Het is een camping zonder toeters en bellen, met een rustige sfeer.
Het is enorm groot en de plaatsen zijn zeer ruim opgezet.
Ik ben er zelf opgegroeid en kan dus zeggen dat kinderen er veilig de hele dag rond kunnen rennen omdat iedereen er om iedereen geeft dus geen gevaar bij het water en dat soort dingen.
Niets dan lof over dit geweldige rustoord!
roos | 05-01-2014
Ben en Sonja | 19-08-2013
Meer recensies van Ben en Sonja (16)
Mooi zwembad, zwemvijver, visvijver. Rust en stilte, grote staanplaatsen in zon of schaduw.
Zeer vriendelijke ontvangst van al het personeel.
Ons verblijf in juni 2011 was prachtig, we gaan zeker nog terug.
guido | 25-08-2011
Liddin | 03-09-2010
Meer recensies van Liddin (2)
Ivan | 27-03-2009
Meer recensies van Ivan (7)
Ruime camping met ruime plaatsen. Er is altijd plaats ook in het hoogseizoen. Zwemmeertje met strand, afzonderlijk vismeer. Zwembad met ligstoelen. De rust op de camping is weldadig, de mensen vriendelijk, het eten op het terras eenvoudig maar smakelijk. In het hoogseizoen enkele keren in de week muzikale activiteiten op het terras met dans. Maar stipt om 24.00 uur gaat het licht uit.
Wij kunnen niet zonder.het jaarlijks weerzien!
Douwe | 23-03-2009
ger | 25-08-2008



