Playa de Sonabia
Adresgegevens
Playa de Sonabia
Sonabia
Sonabia
Playa de Sonabia
Naaktstrand
Kaart opties
Kies hier welke selectie adressen je wilt zien op de kaart
lat: 43.412530, long: -3.335598
Lat: {lat} / long: {long} / ±{meter} meter
Jouw afstand in rechte lijn tot Playa de Sonabia: {km} km
Jouw afstand in rechte lijn tot Playa de Sonabia: {km} km
Afstanden
- Brussel 1280 Km / 11:41
- Utrecht 1444 Km / 13:43
Faciliteiten
- Zee
Reviews van bezoekers over Playa de Sonabia
Wij zijn ook benieuwd naar jouw ervaringen met Playa de Sonabia. Laat het ons weten!
Het strand is wat je kan noemen 'clothing optional'. Op de dagen dat wij er waren, recreëerde 40 tot 60% van de bezoekers er naakt.
Misschien toch één minpuntje : de vele loslopende honden op het strand. Al komt dat minpunt eerder toe aan de baasjes die hun viervoeters beter aangelijnd zouden houden. Wij vonden het vervelend, de Spanjaarden leken er minder zwaar aan te tillen.
Op Playa de Sonabia kom je vanuit het dorp Sonabia. Je rijdt het kleine dorp door en wordt automatisch naar de strandparking geleid. Van daaruit is het nog 500 meter gaan. Let wel : op drukke zomerdagen kan de parking snel volzet zijn. Bovendien kunnen er enkel personenwagens komen : een hoogtebegrenzer bij het binnenrijden van het dorp belet de toegang aan campers en andere voertuigen hoger dan 2 meter.
Het dorp Sonabia zelf heeft, behalve 2 barretjes en een restaurant, aan de toerist weinig of niets te bieden. Het lijkt zich zelfs wat van het toerisme af te keren, wat op zich al een verdienste is tussen andere toch meer verstedelijkte kustdorpen in de omgeving.
Marc en Karin | 01-07-2025
Meer recensies van Marc en Karin (5)



