Wat is je mening?Heb je de afgelopen tijd een naturisten camping, hotel of appartement bezocht dan zouden wij het leuk vinden als je er iets over zou willen schrijven. Onderaan de pagina van de locatie staat een handig formulier. Staat jouw locatie niet op de site - dan kan je ook dit voor ontbrekende adressen gebruiken.
Bedankt!
Naturismegids.nlDe informatie op de site wordt zo goed mogelijk bijgehouden, maar we kunnen geen garantie geven dat alles 100% klopt.
Controleer daarom altijd de gegevens bij de naturisten camping zelf voordat je boekt of er naar toe denkt te gaan.
|  | Overnachten in de buurt van Sauna & Beautyresort De Zwaluwhoeve ? (niet naturistisch) Meningen en ervaringen van bezoekers van Sauna & Beautyresort De ZwaluwhoeveJan en Hil Op zich mooi complex, maar echt veel te druk smalle gangetjes, volle sauna's, net een soort Kalverstraat met mensen die allemaal tasjes met zich meezeulen en stil gaan staan om in sauna's te loeren. Erg gericht op winst draaien dus zo vol mogelijk proppen. Wilden toch een keer heen om het eens te zien, en kwamen van koude kermis thuis....
Onvriendelijke bediening in de eetgelegenheden, veel "geklede" mensen vooral wat jonger publiek, dus met handdoek om en gluren naar ongeklede mensen en gaan zitten lachen, als naturisten echtpaar vonden wij dit heel storend, duidelijk mensen die niet weten hoe het in een sauna hoort. Veel mensen die voor het eerst in sauna komen denk ik een gratiskaartensauna zoals eerder hier werd opgemerkt.Dit was een echte afknapper, nooit meer!!! Alida. M Te sterk gericht op commercie.
Deze sauna heeft niets met ontspanning te maken. Ik voelde net of ik, alleen, naakt in een supermarkt rondliep.
Ik ben er nu 3 maal geweest, puur om het zo eerlijk mogelijk te kunnen boordelen.
Ik ben nog nudist, naturist of tegen sauna..maar ik heb in kleinschalige sauna's me meer op mijn gemak gevoeld dan die 3 keer bij de ZHoeve.
Ik heb ook andere sauna's bezocht maar moest op aandrang van een vriend een keer deze bezoeken. Hij was jaren geleden een keer geweest, bleek achteraf.
Nee, geen aanrader. Richard Damesbladenbonnensauna. Als deze sauna op zou houden te bestaan laat mij dat volkomen Siberisch. A & K Sauna alleen gericht op winst maken en veel te druk om er te kunnen relaxen. Overspannen personeel die niet gericht is op klantvriendelijkheid maar omzet draaien. Voor de ware naturist is het een regelrechte afknapper. Ons zie je er nooit maar dan ook nooit meer terug. Hanneke ga regelmatig naar sauna's, omdat het gratis was toch ook maar eens naar de Zwaluwhoeve samen met vrienden, maar dit nooit meer, zelfs niet gratis! Het is zeker niet ontspannen hier, de medewerkers zijn gestresst alsof ze bang zijn dat hun baas meekijkt. Jakkes wat een masaal gedoe en dan dat overspannen gedoe over blootlopen en handdoeken niet te geloven. W. Kort Braam ga regelmatig naar sauna's, omdat het gratis was toch ook maar eens naar de Zwaluwhoeve. maar dit nooit meer, zelfs niet gratis! Het is zeker niet ontspannen hier, de medewerkers zijn gestresst alsof ze bang zijn dat hun baas meekijkt. de service is waarschijnlijk ook daardoor zeer slecht. een masseur zei dat zij enkel werkt om ervaring op te doen en ze het leuk vind om de gasten te masseren. Ze gaan hier niet zo aardig met het personeel om, zei ze en er werkt eigenlijk niemand langer dan een jaar. Op een paar loonslaven na, grinnekte ze. De massage was overigens het enige wat RELAXT was aan de sauna, want kwalitatief ben ik beter gemasseert. en ook mijn eerste yogales, zeer RELAXT! een erg aardige jongeman met veel enthousiasme. ondanks mijn spanningen over de Zwaluwhoeve, kwam ik RELAXT van de yoga. de les had mij inlaten zien dat ik me ook niet zo druk moest maken en lekker proberen te genieten van de mooie dingen. spijtig helaas dat ik weer naar de sauna moest, de ontspanning was zo weer weg. de volgende keer wilde ik die visjes gaan doen, maar die keer komt nu zeker niet meer! Ben naar de Zwaluwhoeve geweest omdat ik een vrijkaart had voor 2 personen. Als zou ik weer gratis kunnen gaan, nooit meer!
vreselijk druk, veel te weinig voorzieningen en een zeer on-sauna-achtige sfeer. Niemand loopt daar normaal bloot rond, maar met omgeslagen badlakens en badjassen. ik kreeg zelfs een opmerking van een andere gast om iets aan te trekken! Duidelijk een "sauna" voor mensen die nooit eerder naar een échte sauna gingen. |  | |