Wat is je mening?Heb je de afgelopen tijd een naturisten camping, hotel of appartement bezocht dan zouden wij het leuk vinden als je er iets over zou willen schrijven. Onderaan de pagina van de locatie staat een handig formulier. Staat jouw locatie niet op de site - dan kan je ook dit voor ontbrekende adressen gebruiken.
Bedankt!
Naturismegids.nlDe informatie op de site wordt zo goed mogelijk bijgehouden, maar we kunnen geen garantie geven dat alles 100% klopt.
Controleer daarom altijd de gegevens bij de naturisten camping zelf voordat je boekt of er naar toe denkt te gaan.
|  | Overnachten in de buurt van Thermen Roosendaal ? (niet naturistisch) Meningen en ervaringen van bezoekers van Thermen RoosendaalHelena Dennis Mooi complex maar slecht schoongemaakt en onvriendelijk en ongeïnteresseerd personeel. Bediening is abominabel slecht en gebruikte tafels worden niet opgeruimd terwijl ze er toch met een leeg dienblad langslopen. Jelle en André Met studievriend van vroeg ben ik hier geweest. Het zag er heel lux uit, maar dat gevoel verdeween al snel, nadat we 10 minuten moesten wachten tot iemand de bestelling kwam opnemen. Ook de rest van de dag werd die tegen heug en meug opgenomen, werden borden niet opgeruimd en tafeltjes niet afgedaan. Gelukkig smaakte het eten wel, maar dat was dan ook het enige.
Erger was nog dat de aufguss om vier uur niet doorging, omdat er niemand was om deze te verzorgen. Maar daar kon die het personeel, zoals ze zelf zeiden "ook niks aan doen". Die van acht uur was een grote teleurstelling. De vrouw in kewestie was totaal ongeinteresseerd. Wat de geurtjes waren las ze voor van een vel papier: dat had ze beter aan ons kunnen geven: dan had ze tenminste haar mond gehouden! We moesten wel lachen hoe mal ze met die handdoek stond te zwaaien, maar het was totaal het geld (hoge entreeprijs) niet waard! |  | |