Wat is je mening?Heb je de afgelopen tijd een naturisten camping, hotel of appartement bezocht dan zouden wij het leuk vinden als je er iets over zou willen schrijven. Onderaan de pagina van de locatie staat een handig formulier. Staat jouw locatie niet op de site - dan kan je ook dit voor ontbrekende adressen gebruiken.
Bedankt!
Naturismegids.nlDe informatie op de site wordt zo goed mogelijk bijgehouden, maar we kunnen geen garantie geven dat alles 100% klopt.
Controleer daarom altijd de gegevens bij de naturisten camping zelf voordat je boekt of er naar toe denkt te gaan.
|  | Ervaringen van bezoekers van dit naaktstrand Hotel Preston PalaceMarchello en Anne Sinds dit jaar zijn er ook behandelingen die gehouden worden in de stoomcabine. Hierdoor is deze telkens voor meer als een uur gesloten zodat je op de tijd moet letten wanneer je erin kunt.
De bubbelbaden zijn te koud evenals het zoutbad
er komen ook kinderen van een erg verkeerde leeftijd, namelijk tussen de 10 en 13 jaar, erg ongepast naakt.
Of groepjes met buitenlanders die alleen maar hun ogen uit hun kop kijken en buitenlands met elkaar praten.
Er zijn te weinig (lig)stoelen wat ook niet echt ontspannend werkt.
Sinds de zogenaamde vernieuwing is het personeel met de dag sagrijniger.
De prijs is daarentegen erg scherp. voor deze prijs kan je normaal gesproken niet naar een sauna
Langzaam komen er ook steeds meer jonge stelletjes wat de sfeer ten goede komt. theyink water is veel te koud voor een subtropische zwembad ook buiten het bad is het te koud en dat voor een vrij duur kaartje met voordeel voor 2 personen 23 euro Jan Sinds 1 november is de naaktrecreatie vervangen door WELLNESS, hetgeen betekent dat de gasten geacht worden een badjas te dragen. Ik vind dit een ernstige aantasting van het voorheen erg prettige vrij kunnen rondlopen met of zonder kleding, naar eigen keuze.
De redenatie van het personeel is dat de gasten dit erg prettig vinden. Maar de meeste vaste gasten van buiten het hotel vinden het allemaal zeer slecht en zeggen stuk voor stuk dat de ze ernstig overwegen om nooit weer te komen.
Mijn inziens is Preston Palace er na de management buy out op uit om de bezoekers van buiten weg te jagen.
Hoezo WELLNESS???? het is preston palace en geen place S.S Water is tegenwoordig koud.
Zouterwaterbad al een tijdje net een ijsbad.
Bubbelbaden dalen ook in temperatuur.
Pluspunt sauna en stoomcabine ook de prijs is een pluspunt. |  | Een naakt zwemmen in de buurt:Een naturisten hotel / appartement / vakantiehuis in de buurt: |