HOME  >  Nederland  >  Berkendonk

Berkendonk     ster (11 reacties)

(niet naturistisch) overnachten in de buurt van Berkendonk ?

Ervaringen van bezoekers van dit naaktstrand Berkendonk

H.Kuijtenster

Naturist:
Ik kom al vele jaren op dit heerlijk stukje strand, en geniet er elke keer met volle teugen van, en wel van wegen de heerlijke warme zon, de gezellige mensen, en de rust van de natuur om je heen.
Het moet gezegd worden dat het onderhoud van het strand en de ligweide goed verzorgd worden door de beheerder Frank Dirks,
en het is ook wel eens goed om te vermelden dat de gasten die hier regelmatig komen hun strand goed schoon houden sjapo.
Ik hoop dan ook dat de gemeente Helmond dit stukje paradijs nog vele jaren zal koesteren, ten behoefte van hun burgers.
17.10.2011

17-10-2011

vaste bezoekerster

een heel mooi stukje strand.
met vriendelijke mensen.
dat zeker behouden moet blijven.
en wat er avonds gebeurt weet ik niet maar zolang er niemand last van heeft en er geen rare dingen gebeuren maakt mij het niet uit.
volgens mij gebeurt er meer overdag op het gekleede gedeelte

24-09-2011

Robertster

Een ontzettend fijn strandje!
Schoon,
Goede sociale controle,

En op een zonnige dag komen mensen van ver om hier te genieten van het naturisme.

Dit heerlijke strandje moet absoluut gekoesterd worden en blijven!

Groet, Robert; een zeer regelmatige bezoeker

20-05-2011

Beemdboerster

geweldig dat je met de fiets tot op de zonneweide kunt komen

18-05-2011

dannyster

ben hier een paar keer geweest en het bevalt mij hier heel goed , vraag aan de vaste bezoekers : komt die dame die veel uitdaagt hier ook nog weleens op het strandje ?

09-04-2011

Zonaanbiderster

Ik kom al jaren naar dit stukje uniek en mooi stukje Helmond, er is voldoende toezicht door zowel de beheerder als door de reddingsbrigade.
Het stand en aangrenzende zonneweide wordt heel goed onderhouden door zowel de beheerder als door de naturisten zelf.
Ik hoop dan ook dat dit mooie stukje naturistenstrand nog lang behouden blijft

10-06-2009

Regelmatige bezoekerster

naaktstrand Berkendonk:
Een heel fijn strand voor naaktrecreatie.
Een fijn publiek, vriendelijke nette mensen.
opgeruimd strand.
Goede sociale controle.
absoluut een strand wat we moeten koesteren.

Raar dat de dingen die daar laat in de avond en s'nachts schijnen te gebeuren ( zie de negatieve krantenartikelen ) eventueel ervoor zouden kunnen gaan zorgen dat ons fijne strand verdwijnt!!

Terwijl er overdag een prima sfeer hangt en de mensen zichtbaar genieten van het strand, de zon en het zichzelf zijn !

09-06-2009

Helgaster

Zondag 31 mei en maandag 1 juni 2009: het is aardig druk op het naturistisch gedeelte van Berkendonk. Mensen liggen rustig te lezen, eten een broodje, drinken een kopje koffie, zelf meegebracht, dat wel, want de horeca ligt ver weg op het geklede gedeelte van het strand. Er zijn gezinnen met jonge kinderen, stellen, alleengaanden, groepen vrienden en groepen vriendinnen. De sfeer is goed, men bemoeit zich niet met elkaar, maar groet elkaar in het voorbijgaan of maakt een praatje. Men houdt rekening met elkaar, er is absoluut geen overlast. Ik heb geen negatieve ervaringen ondervonden, ik kom gauw weer zodra het weer het toelaat.
Het grasveld en strand zijn schoon, er ligt geen rommel, in tegenstelling tot het geklede gedeelte, waar je eerst over heen komt lopen. Hier liggen blikjes, chipszakjes, etc. in overvloed.
Enkele malen per dag komt de strandwacht tot aan het naturistisch deel de ronde doen, slechts één keer komen zij ook op het naturistisch gedeelte.
Je kunt er met de fiets of brommer prima komen en deze tegen het hek plaatsen.
Het is jammer dat in een enkele negatieve berichtgeving het naturistisch strand van Berkendonk ik een kwaad daglicht wordt gesteld (Zondagskrant 31 mei 2009: CDA zet vraagtekens bij nudistenstrand Berkendonk), terwijl vele mensen gelukkig zeer positieve ervaringen hebben.

07-06-2009

Carlo Haansster

is een mooi strand ,maar ik ben invaldie kan met de schotmodiel bijna niet komen wat ik zit ook graag eens naakt in mijn schotmodiel , ook vindt ik dat als de beheerders er zijn eerst de wc open moeten maken dus ook waar naakt deel is wat het zo als, druk is gaan die pas na 14 uur open is niet goed zo gaan de mensen nartuurlijk in de bosjes het doen , dus dat zal echt moeten veranderen.
Ook het fietspad er geen zijn weer tegels uit dit kan je door geven maar wordt gewoon niets aan gedaan jammer.
Nu dat nieuwe hek werk er staat , is ook weer zo gek gemaakt dit had verder in water moeten komen nu kunnen zo er nog langs om er achter iets te doen ,wat normaal thuis hoort te doen dus kan veel veranderen daar wat zo hou toch niet alles in de hand ,wat er wordt vondt te veel door mannen naakt er achter gegaan en daar zijn aftoe kinderen die er spelen , wat dus ook niet mag maar ,je weet hoe kinderen zijn .
dus als ik zou moeten doen groot hek werk verder in het water en meer contole , wat die zijn aftoe eens.
zo dit wat is een mooi strand maar moet geen homo strand worden er moeten ook gewoon en als E drie srand meer gewoon mensen met kinderen moeten komen ,maar er zijn er altijd die dan zeg maar zitten te spelen met zijn pik en nog meer ik vindt dat niet moet gebeuren zo iets moet maar thuis doen ,wat zo krijgt de Berkendonk een slechte naam en dat zou jammer zijn .

22-05-2008

anoniem

wordt erg weinig bezocht.Ik ben er nooit geweest maar van de overkant kun je het zien en daar zijn nooit veel mensen.(miss wel omdat je het kunt zien).

12-02-2008

ikkester

Grenst aardig aan het textielstrand en veel kijkers :{

04-08-2007

Wij zijn benieuwd naar je mening over en ervaring(en) met naturisten strand Berkendonk

Hoe naturistisch is het strand

- heel naturistisch

- redelijk naturistisch

- niet erg naturistisch

Ruimte om iets te vertellen over je ervaring(en)

Naam

E-mail (niet zichtbaar op de site)

Dit veld hieronder kan je leeg laten