Wat is je mening?Heb je de afgelopen tijd een naturisten camping, hotel of appartement bezocht dan zouden wij het leuk vinden als je er iets over zou willen schrijven. Onderaan de pagina van de locatie staat een handig formulier. Staat jouw locatie niet op de site - dan kan je ook dit voor ontbrekende adressen gebruiken.
Bedankt!
Naturismegids.nlDe informatie op de site wordt zo goed mogelijk bijgehouden, maar we kunnen geen garantie geven dat alles 100% klopt.
Controleer daarom altijd de gegevens bij de naturisten camping zelf voordat je boekt of er naar toe denkt te gaan.
|  | Club du Soleil de la Porte Océane Bois des Arces F-76111 Yport Tel.: +33 (0) 235 273 064 ffn-cspo@ifrance.com www.cspo-lehavre.org
| | Algemeen- NFN / INF kaart verplicht
- Oppervlakte (ha): 4
- Aantal plaatsen: 120
- Verhuur accommodaties
|
Meningen en ervaringen van bezoekers van Club du Soleil de la Porte OcéaneBen en Sonja In juli 2009 hier 6 dagen gestaan. We wilden eigenlijk slechts drie dagen maar het beviel ons hier zo goed dat we langer zijn gebleven. Vriendelijke ontvangst, goed sanitair, zeer ruime plekken, iedere ochtend komt de bakker langs en iedere avond wordt de sauna geopend. En dan nog het geweldige huis met zitjes, een terras en een volledig ingerichte keuken waar wij, als primitieve kampeerders zijnde, met veel plezier gebruik van hebben gemaakt. En uiteraard een prachtige omgeving. En dat alles voor een prijsje van 13 euro p/n. Wij gaan hier zeker nog eens terugkomen! |  | Een naturisten camping in de buurt:Een naturisten / naaktstrand in de buurt: |