Wat is je mening?Heb je de afgelopen tijd een naturisten camping, hotel of appartement bezocht dan zouden wij het leuk vinden als je er iets over zou willen schrijven. Onderaan de pagina van de locatie staat een handig formulier. Staat jouw locatie niet op de site - dan kan je ook dit voor ontbrekende adressen gebruiken.
Bedankt!
Naturismegids.nlDe informatie op de site wordt zo goed mogelijk bijgehouden, maar we kunnen geen garantie geven dat alles 100% klopt.
Controleer daarom altijd de gegevens bij de naturisten camping zelf voordat je boekt of er naar toe denkt te gaan.
|  | Levendula FKK A Mólónál H-8243 Balatonakali Tel.: +36 (0)87 54 40 11 Fax: +36 (0)87 54 40 12 levendula@balatontourist.hu Website
Camping Levendula is gelegen langs de oever van het Balatonmeer. De staanplaatsenl liggen gedeeltelijk direkt aan de oever van het meer. Een recreatieruimte met TV, de snackbar en de levensmiddelenwinkel bevinden zich direkt bij de ingang van de camping. In het hoogseizoen worden programma’s voor kinderen en volwassenen georganiseerd.
Toeslag op perceel aan de oever. | | Algemeen- Oppervlakte (ha): 2
- Aantal plaatsen: 116
- Aantal plaatsen met electra: 116
- Verhuur accommodaties
Faciliteiten- Restaurant
- Winkel
- Verkoop vers brood
- Sauna
- Aangepast sanitair voor mindervaliden
- WIFI draadloos internet
- Meer (geschikt om te zwemmen)
Activiteiten- Georganiseerde activiteiten voor kinderen
Diversen- Alleengaanden welkom
- Huisdieren toegestaan
|
Levendula FKK kan je reserveren en boeken bij: Meningen en ervaringen van bezoekers van Levendula FKKElizabeth Prachtig en goed verzorgde camping.
Schoon sanitair en vriendelijk personeel.
Elke dag versbrood vanaf 7 uur..
Het eten in het restaurant is uitstekend alleen zou de eigenaar cq. beheerder het wat gezelliger kunnen maken want de ambiance stamt nog uit het socialistische tijdperk. Geen muziek etc. kortom saai. Net echt een leuk trefpunt voor de gasten.
Voor de rest alleen maar positieve dingen over deze camping. Louis en Polly Wij gaan nu voor de vijfde keer naar camping Levendula.
Inderdaad en aanrader, jammer genoeg kunnen wij niet langer blijven dan drie weken bouwvakverlof (de drie laatste weken van juli). Wij hebben verschillende goede vrienden leren kennen, o.a. Nederlandse, Duitse, Oostenrijkse en Hongaarse koppels.
Ieder jaar kijken we er naar uit om al onze vrienden terug te zien. Annelies We hebben van 17 aug. 2009 tot 5 sept. 2009 op deze camping gestaan aan het meer en was echt super, zeer zeker voor herhaling vatbaar. Het sanitair was heel schoon, en leuke plaatjes zoals Keszthely en Tihany in de omgeving. Let wel, er is niet echt wat te beleven op deze camping maar wel veel rust, iets wat we dat jaar even nodig hadden en daar ook super van genoten hebben. Komen hier echt weer een keer terug! a.kuipers we komen er al vanaf 2006 en willen nooit meer anders
je kunt er ook mooie huisjes huren. Ria en Wil Wij waren in september 2008 twee weken op Levendula en hebben genoten van de rust, het lekkere eten en de omgeving. We werden hartelijk ontvangen en de dame aan de receptie was erg behulpzaam. Geweldig dat we ook gebruik knden maken van gratis Wifi. Daar kunnen de grote en dure campings een voorbeeld aan nemen.
Komen zeker nog eens terug. Til Een heerlijke 10 dagen doorgebracht op Levendula. Prima plek met uitzicht op het Balatonmeer, goede fietsmogelijkheden in de omgeving en natuurlijk een excursie naar het mooie Boedapest, heel goed verzorgd.
Lekker eten voor weinig geld en een aardige dame in het winkeltje met lekker vers brood.
Zeker een aanrader. jaap prettige schone vriendelijke camping aardige gasten en personeel.
ook in het naseizoen waren alle voorzieningen schoon en heel.
campingcheque's 3 voor 4 nachten |  | Een naturisten camping in de buurt:(Afstanden tussen naturisten campings en naaktstranden zijn in een rechte lijn gemeten. De afstand over de weg is meestal groter) |