Wat is je mening?Heb je de afgelopen tijd een naturisten camping, hotel of appartement bezocht dan zouden wij het leuk vinden als je er iets over zou willen schrijven. Onderaan de pagina van de locatie staat een handig formulier. Staat jouw locatie niet op de site - dan kan je ook dit voor ontbrekende adressen gebruiken.
Bedankt!
Naturismegids.nlDe informatie op de site wordt zo goed mogelijk bijgehouden, maar we kunnen geen garantie geven dat alles 100% klopt.
Controleer daarom altijd de gegevens bij de naturisten camping zelf voordat je boekt of er naar toe denkt te gaan.
|  | | FKK-Camping Turkwiese Dobeinitz A-9074 Keutschach am See Tel.: +43(0)4224 81218 klb.turkwiese@aon.at www.klb.at
| | Algemeen- NFN / INF kaart verplicht
- Oppervlakte (ha): 3
- Auto's op apart parkeerterrein
Faciliteiten- Restaurant
- Winkel
- Aangepast sanitair voor mindervaliden
- Meer (geschikt om te zwemmen)
Activiteiten- Georganiseerde activiteiten voor kinderen
|
Meningen en ervaringen van bezoekers van FKK-Camping TurkwieseRia en John Gielen Bezoek in juli 2011 | Geplaatst op: 13-07-2011
10 dagen op Turkwiese geweest in begin juli 2011. Plaatsen zijn klein en uitzicht naar het meer wordt vlot ontnomen door caravans of campers die redelijk vlak voor je geplaatst worden. Voor kinderen en met name voor pubers is er weinig pret te beleven; omgeving en zwemmen in het natuurwater zijn echter weer van uitstekende kwaliteit. Je wordt op een apart gastenterrein geplaatst en wat ons opvalt is dat naast het contact met de overige gasten er weinig contact plaatsvindt met de leden van Turkwiese zelf, we hebben in ieder geval niet gemerkt dat door de vereniging zelf hierin iets wordt ondernomen. Er is weliswaar een restaurant, doch is dit eigenlijk een cafetaria, de vaste gasten komen hier ook nauwelijks; verder is er geen gelegenheid waarbij een vorm van samenkomen mogelijk is, bijvoorbeeld een verblijfruimte of leesruimte/bibliotheek. Sanitair is wat verouderd en met kleine douches waarvoor per keer 0.85 euro moet worden betaald, toeristenbelasting is 1,60 euro pp, dus ook niet echt goedkoop. Toch hebben we in de 10 dagen een heel prettige vakantie gehad met heel fijn contact met voornamelijk Duitse en Oostenrijkse gasten, waarbij het aangename weer natuurlijk ook een rol heeft gespeeld. De omgeving biedt veel, de camping zelf is alleen een plaats om te slapen en gebruik te maken van het heerlijke zwemwater.
Ris en John Oer gezellig clubterrein. Echt een natuurcamping met superaardige klanten. e zijn er 1n zomer 2009 geweest.
De beste naturistencamping in jaren. |  | Een naturisten camping in de buurt:(Afstanden tussen naturisten campings en naaktstranden zijn in een rechte lijn gemeten. De afstand over de weg is meestal groter) |