Wat is je mening?Heb je de afgelopen tijd een naturisten camping, hotel of appartement bezocht dan zouden wij het leuk vinden als je er iets over zou willen schrijven. Onderaan de pagina van de locatie staat een handig formulier. Staat jouw locatie niet op de site - dan kan je ook dit voor ontbrekende adressen gebruiken.
Bedankt!
Naturismegids.nlDe informatie op de site wordt zo goed mogelijk bijgehouden, maar we kunnen geen garantie geven dat alles 100% klopt.
Controleer daarom altijd de gegevens bij de naturisten camping zelf voordat je boekt of er naar toe denkt te gaan.
|  | | CHM Le Clos de Ferrand Chemin du Clus Ferrand F-34410 Sérignan-Plage Quest Tel.: +33(0)467 321 430 E-mail www.leclosferrand-centrenaturiste.fr
| | Algemeen- Plaats voor tenten
- Plaats voor caravans
- Oppervlakte (ha): 2
- Aantal plaatsen: 100
Faciliteiten- Bar
- Verkoop vers brood
- Koelkast / diepvries voor algemeen gebruik
- WIFI draadloos internet
- Zee
|
Meningen en ervaringen van bezoekers van CHM Le Clos de FerrandKristin we waren erg gecharmeerd over de vele oude bomen, maar wie liever in de zon ging staan (dit jaar soms wel bitter nodig) heeft de mogelijkheid hiertoe. De vorige eigenares liet veel onderhoud achterwege, maar daar wordt nu aan gewerkt en volgend jaar komen een winkeltje en het restaurant er weer bij.
We voelden ons nu al heel prettig en hebben de tijd heel erg genoten. Martin Madame is er niet meer maar wordt beheerd door charmante man.
Camping stelt niet veel voor, geen winkel of restaurant meer aanwezig en camping raakt in verval. Kan er iets drinken en brood bestellen maar daar is dan ook alles mee gezegd. Zeker zijn vier sterren niet waard.Vermoedelijk draait hij door op een oude beoordeling. Nog wel wordt er geeist dat je vijf dagen verblijft. annie Goede camping verleden jaar na Spanje nog een paar dagen geweest. Je moet altijd zeggen bij een camping dat je bijv. 1 wk wilt blijven.Je hebt jezelf ermee als je voor een korter verblijf zegt. Bij langer verblijf vinden wij krijg je ook een betere plek aangeboden. Maar de camping is wel te duur.Daarom gaan wij nu in sept. het bij de buren proberen met de Acsi kaart. Het strand blijft hetzelfde. Maar de veiligheid zeker niet. En madame als je haar op je hand hebt is echt wel aardig.
Bezocht in eind juni 2010 Misschien wel een leuke camping maar dan moet je ook wel langer dan 5 dagen blijven. Na een lange rit en niet wetend hoe lang wij zouden blijven, weigerde die"vriendelijke" madame ons en konden wij direct rechtsomkeer maken. Als wij voor 5 dagen betaalden (bliven of niet) ja dan mochten wij binnen. Wat waren we lij dat zo op die zogenaamde "herrie"camping naast madame niet zo pietluttig waren. Genoten. Let dus op: ga naar Le Clos de Ferrand en blijf er minimaal 5 dagen. Of je het leuk vindt of niet. Klantvriendelijke en een beetje begrip voor mensen die een dag hebben gereden is onbekend. JoYonatur Wij bezochten deze camping einde juli/begin augustus 2009.
Camping was erg rustig . Je kon de zee bijna altijd horen , ondanks de muur die bescherming tegen indringers maar vooral tegen de wind biedt . Want waaien kan het hier behoorlijk :o)
Nou ja , kwestie van een fijn plekje te kiezen hé .
Ons stoorde het lawaai van de naburige campings soms wel . Niets als je er één hoorde , maar als er drie door elkaar klonken , dat was van het goede teveel . Dit viel natuurlijk op doordat deze camping zo uitzonderlijk stil is .
Over het algemeen zeer tevreden . Sanitair is technisch goed in orde , maar jammer genoeg zijn er steeds campinggasten die het voor de anderen moeten verknallen . Zo liep er op een dag een man in z'n blote billen met erg vuile gummylaarzen de sanitaire ruimte in en weer uit .
Wat net ervoor nog erg proper was was nu een vuile stal .
En zo liepen er jammer genoeg nog meer mensen rond , maar die heb je natuurlijk overal . Het personeel is erg vriendelijk en als het weer meezit heb je er alles wat je kan wensen . Wij gaan zeker terug .
YoJonatur alex en marie-claire super deze camping de madamme is leuk en houd alles netjes in de gaten aangename plek om te vertoeven geen honden is een pluspunt want het is er echt proper je kan gerust blootvoets lopen geen zwembad maar hebben wij niet nodig iedere dag fietsen staat op ons progamma we gaan zeker terug de fietsroute s zijn aangenaam zelfs zonder auto s valras bezoeken is leuk met het overzet bootje voor 1€ per persoon via het strand kan je niet op de camping komen want je hebt daar een kaartje voor Willy en Imke Hoi
De foto is heel erg oud hoor. Als je eenmaal geaccepteerd bent door madame is eenbeetje kieskeurig qua gasten, dan heb je een fantastische plek om te genieten wij komen er al15 jaar elk jaar wel een weekje.
Ze heeft geen animatie maardat kun je e.v op de naastgelegen deels naturisten camping wel vinden en horen. Om 23 uur in het hoogseizoen rustig.
Als de wind goed staat hoor je bijna niks.
Schoon sanitair en prachtig strand voor de deur. De camping is ommuurd dus geen angst dat de kids zo het strand op sjouwen.
En mogen er stiekun toch vreemden op de camping komen dan lopen ze tegen een woedende eigenaarresse aan ze weet precies wie er wel en niet thuishoren erg veilig gevoel.
Wij genieten elke keer weer.
In het hoogseizoen heeft ze altijd wel een plekje je kan weleesn moeten wisselen maar dat geeft niet.
Ze probeert het te voorkomen.Als je reserveert natuurlijk niet. Publiek is gemengd duits en en nederlands en engels geen fransen.
in de buurt een wijnboer en een veerbootje om deL Orb over te steken. Naar Valras Plage. Leuke fietstochten door de wijngaarden, Of de sluizen Beziers vlakbij en in het dorp een heerlijke Pizzeria in een zijstraat alsje met je gezicht naarde Apotheek alias DA staat rechtsaf. leuke bediening en erg goedkoop en lekker.
De Lidl zit er ook maar ook heele grote winkels.
Vlak bij de afrit van de autobaan ook makkelijk.
Laatste stukje tol.
Almet al een fijne camping met vriendelijk personeel.
Groet Willy en Imke Joost van Berkel |  | Een naturisten camping in de buurt:(Afstanden tussen naturisten campings en naaktstranden zijn in een rechte lijn gemeten. De afstand over de weg is meestal groter) |