Wat is je mening?Heb je de afgelopen tijd een naturisten camping, hotel of appartement bezocht dan zouden wij het leuk vinden als je er iets over zou willen schrijven. Onderaan de pagina van de locatie staat een handig formulier. Staat jouw locatie niet op de site - dan kan je ook dit voor ontbrekende adressen gebruiken.
Bedankt!
Naturismegids.nlDe informatie op de site wordt zo goed mogelijk bijgehouden, maar we kunnen geen garantie geven dat alles 100% klopt.
Controleer daarom altijd de gegevens bij de naturisten camping zelf voordat je boekt of er naar toe denkt te gaan.
|  | | Le Clos Barrat
46700 Sérignac Tel.: +33 (0) 565 319 793 contact@leclosbarrat.fr www.leclosbarrat.fr
| | Algemeen- Plaats voor tenten
- Plaats voor caravans
- Aantal plaatsen: 80
- Aantal plaatsen met electra: 80
- Verhuur accommodaties
Faciliteiten- Restaurant
- Bar
- Winkel
- Verkoop vers brood
- Afhaalmaaltijden
- Koelkast / diepvries voor algemeen gebruik
- Sauna
- WIFI draadloos internet
- Zwembad
- Kinderbad
- Tennisbaan
Activiteiten- Gezamelijke maaltijden (een of meer keren per week)
Diversen- Alleengaanden welkom
- Huisdieren toegestaan
|
Meningen en ervaringen van bezoekers van Le Clos BarratLoek van Zuilen en Brigit Vriend Loek van Zuilen en Brigit Vriend.
In juni 2011 hebben we twee weken genoten op deze echte Franse camping met Franse eigenaren (Eveline en Didier). Het is een prachtig terrein met royale plaatsen. De gasten zijn zowel Fransen, Belgen als Nederlanders. Er is een groot zwembad dat door een vernuft systeem op temperatuur wordt gehouden. Inmiddels is een van de twee sanitairblokken opgeknapt. De eigenaren zijn bijzondere en gastvrije mensen die er alles aan doen om het iedereen naar de zin te maken. Meerdere keren per week wordt er door Eveline gekookt en worden de maaltijden genuttigd onder een groot afdak. Deze gezamelijke maaltijden zijn zowel smakelijk als oergezellig en niet duur.
De omgeving is prachtig met veel kleine dorpjes in de buurt. Bovendien kan men er goed fietsen. Wij hopen dat veel meer mensen hun weg zullen gaan vinden naar Le Clos Barrat. Wij komen zeker weer terug. Rina en Leo Koster Wij staan morgen 3 weken op le clos barrat en hebben het naar onze zin. de nieuwe eigenaren, Evelien en Didier zijn echte schatten, ze helpen waar ze kunnen en doen alles om het naar je zin te maken. Het sanitair (wat verouderd is maar wel fuctioneert) wordt gerenoveerd maar heeft nog wat tijd nodig. Het zwembad wordt sinds vandaag gevuld en er kan vanaf maandag in gezwommen worden als het water niet te koud is. Er wordt elke morgen vers brood gehaald als je dat de dag van te voren hebt besteld. Woensdag is er een gezamelijke bbq, je kunt elke dag een maaltijd bestellen, is niet verplicht maar is handig als je niet wilt koken.
Hoe het in het hoogseizoen is weet ik niet, want dan zijn wij er niet meer, maar het is in ieder geval een aanrader voor iedereen die van ruimte, rust, uitzicht en een mooie omgeving houdt.
Wij gunnen deze lieve mensen een gooed seizoen en hopen dat er veel mensen naar deze heerlijke plek komen. Henk en Tonny van Oers,
Wij bezoeken al vijf jaar deze camping en zijn dik tevreden,
wij verwachten met de nieuwe eigenaars zeker nog wat meer aktivieteiten.
Eten en drinken sávonds goed geregeld en voor een redelijk
bedrag.
Hebben voorlopig een jaarplaats genomen. Alois We zijn er in juni, juli en augustus geweest van 2010, en hebben er de beste tijd doorgemaakt ooit.
De nieuwe eigenaars Didier en Eveline halen alles uit de kast om het iedereen aangenaam te maken. Wij hebben al een plaats gerezerveerd voor volgend jaar. Er is een geweldige sfeer en iedereen gaat met iedereen goed om. De BBQ avonden zijn zeer bijzonder. Het sanitair word volgend jaar vernieuwd. Een camping waar het naturisme en de mens hoog in het vaandel staat. Jaren hebben wij gezocht achter dergelijke camping. Jean Niet echt lang op de camping geweest. Sanitair is erg verouderd. Sinds begin juli nieuwe eigenaar. Gre Polet Ruime plaatsen. Campingeigenaar die heel vriendelijk is en van alles organiseert. Jammer dat er (vooral voor hem) niet zoveel gasten nog de weg weten naar deze camping. Je kan er ook heerlijk eten en drinken voor weinig geld.Heel goede sfeer.
Komen er zeker nog eens terug.
G. Polet D. Boelhouwer heel ruime camping met ruime plaatsen en een geweldige sfeer.
Voor iedere leeftijdsgroep geschikt. Er heerst rust voor rustzoekers, maar er is ook van alles te doen voor kinderen en pubers. Er is zelfs een volkomen geluiddichte disco. D. Boelhouwer heel ruime camping met ruime plaatsen en een geweldige sfeer.
Voor iedere leeftijdsgroep geschikt. Er heerst rust voor rustzoekers, maar er is ook van alles te doen voor kinderen en pubers. Er is zelfs een volkomen geluiddichte disco. |  | Een naturisten camping in de buurt:(Afstanden tussen naturisten campings en naaktstranden zijn in een rechte lijn gemeten. De afstand over de weg is meestal groter) |