Meningen en ervaringen van bezoekers van Minicamping De Kreiterheide
a de jonge
ontzettend hartelijk ontvangst ruime plek schoon sanitair lekker hete douche grote kantine met veel info over omgevingsactiviteiten diepvries en koelkast voor algemeen gebruik heel makkelijk en ook algemeen gebruik van keuken artikelen.goed(KOOP) overnachten en staanplaatsen.Klein maar fijn.Anneke en Rian
Annemarie
Ik ben het Annemieke en Kees eens: hoogste tijd dat de kritiek van Ada verwijderd wordt. Het is bij Ria en Martin goed vertoeven. Zij doen er alles aan om het iedereen naar de zin te maken. De plaatsen zijn ruim, het sanitair is schoon en de Brabantse gastvrijheid is alom aanwezig.
We komen weer en weer en weer......
Annemieke en kees 
Annemieke en Kees.
Alweer een paar heerlijke dagen gehad,bij Ria en Martin op de Kreiterheide.Super vriendelijke mensen. Hartverwarmend.
het is jammer dat de kritiek van Ada er nog steeds op staat. Ze zou eens moeten komen kijken. De doeken zijn inmiddels groen geworden door de natuur.De elektra is vernieuwd.
Het sanitair is blinkend schoon.Oke het is een kleine camping,maar erg rustig en de prijs is prima in verhouding.
Het water is goed heet en je kunt lekker in de keuken afwassen.Kortom wij raden deze camping aan als je van eenvoud en rust houdt.
Ria en Martin ,ga zo door,wij komen zeker terug.
Gr Annemieke en Kees. 02-06-2011
Ben en Joke 
gastvrij ontvangst op deze camping door Ria en Martin , heerlijke rustig plekjes ,sanitair eenvoudig keurig onderhouden
prachtige omgeving om te fietsen winkels op korte afstand .
Kortom een heerlijke camping om tot rust te komen .
Ruud en Ina
De Kreiterheide is de goedkoopste mini-camping. Voor slechts 15 euro per nacht, all-in (2 pers. elec. standplaats, douche en warm water) heb je een prachtige ruime plek. Meestal is er plek genoeg en kun je in overleg met Martin zelf kiezen, waar je wilt staan.
En wil je je caravan of tent een tijdje onbemensd laten staan? Geen probleem, dan rekent Martin slechts 3 euro per nacht. Ideaal voor mensen, die alleen kunnen "weekenden". De omgeving van Udenhout is fantastisch met volop recreatiemogelijkheden. Wij zijn verknocht aan de Kreiterheide en komen er elk jaar meerdere keren voor een paar dagen, waar we altijd allervriendelijkst worden ontvangen door Martin en Ria.
Ben en Corrie
Het is een kleine zeer rustige minicamping,
waar je heel vriendelijk wordt ontvangen met
een kopje koffie met iets lekkers.
Je kan er heerlijk fietsen in een hele mooie
omgeving. De winkels in Udenhout liggen 3 km
van de camping. Het sanitair is schoon en
voor deze minicamping ruim bemeten.
De camping is niet geschikt voor kinderen.
Frits en Tiny J , Lelystad
We zijn al een paar keer op deze camping geweest. Vriendelijke ontvangst met koffie e.d. in de ontmoetingsruimte (krant, info omgeving, fietsroutes enz).
Sanitair voldoet en is altijd schoon. Omgeving is erg leuk om te fietsen (Loonse/Drunenseduinen en Oisterwijk) met voldoende terrassen om bij te tanken. Winkels in Udenhout dichtbij (1 km).
H.M.H.
DE elektra is niet goed, plasticzakjes om aansluitingen zijn gevaarlijk. Het sanitair slecht verlicht, vandaar dat het vaak niet schoon is. Een aardig terrein in een hele leuke omgeving.
Marco, Eveline en Hugo,Tilburg
een erg eenvoudige, maar leuk opgezette minicamping, daardoor lekker rustig en toch ruime plaatsen. Door de voorzieningen die er zijn ook voor oudere kinderen nog leuk om te vertoeven. Voor kleine kinderen moet je zelf speelgoed meenemen.
zeer gastvrije mensen die altijd voor je klaar staan met advies of goedbedoelde opmerkingen.
ga zo door, we komen snel weer
fam. P.Jansen
Voor de eerste keer dit seizoen weer een paar dagen naar de Kreiterheide geweest. Het is best een eind rijden vanuit Harlingen, maar dat is het dubbel en dwars waard. De ontvangst is echt Brabants; warm en hartelijk. Inderdaad, lieve en vriendelijke mensen. De camping is klein en eenvoudig, zonder enige poespas, maar het sanitair is kraakhelder en de slechtweer voorziening uitstekend. De omgeving met zijn Loonse en Drunense duinen, zijn Oisterwijkse vennen en Kampinaheide is een fantastisch fietsgebied.
Kortom, voor een paar dagen echte rust en ontspanning gaan we al zo'n 10 jaar een paar keer per seizoen naar de Kreiterheide.
Annie
Ondanks de ervaringen van ADA, ben ik toch naar
"de Kreiterheide" gegaan. Mijn mening is toch enigzins anders. Ik heb me niet opgesloten gevoeld..
De eigenaren van de camping zijn zeer gemoedelijlk en tegemoetkomend. Wij zijn zeker van plan om nog
eens terug te gaan naar deze camping. Erg rustig
en mooie omgeving. Sanitair en de kantine worden goed schoongemaakt.
Ada
Wij zijn er vorig jaar geweest,met de bedoeling om er voor een dag of 16 naar toe te gaan.Maar na 4 dagen zijn wij er weggegaan,want op de camping zelf kregen wij door de verschrikkelijke afrastering van die zwarte doeken een heel beklemmend gevoel.Het was wel erg jammer want de omgeving is er verschrikkelijk mooi om er te fietsen en te wandelen,maar op deze camping komen wij niet meer terug als er geen verandering komt.
A.M Regtvoort
Lieve vriendelijke mensen.Keurig onderhouden.
niet te groot en lekker rustig .Mooie fietsomgeving.
Kortom een heerlijke plek om tot rust te komen.