Athena Ossendrecht (vereniging Athena)     ster (20 reacties)

foto van  Naturisten camping Athena Ossendrecht (vereniging Athena)
foto van  Naturisten camping Athena Ossendrecht (vereniging Athena)
playvorigeeerstevolgendeplaystopplay

1 (2)

Athena Ossendrecht (vereniging Athena)
Zandvlietseweg 15
4641 SR Ossendrecht
Tel.: 0164672489
Fax: 0164675153
ossendrecht@naturisme-athena.org
www.naturisme-athena.org

Algemeen

  • NFN / INF kaart verplicht
  • Plaats voor tenten
  • Plaats voor caravans
  • Oppervlakte (ha): 14
  • Verhuur accommodaties
  • Auto's op apart parkeerterrein

Faciliteiten

  • Bar
  • Verkoop vers brood
  • Koelkast / diepvries voor algemeen gebruik
  • Sauna
  • Aangepast sanitair voor mindervaliden
  • Zwembad
  • Kinderbad

Activiteiten

  • Gezamelijke maaltijden (een of meer keren per week)
  • Georganiseerde activiteiten voor kinderen
  • Georganiseerde activiteiten voor volwassenen

Diversen

  • Alleengaanden welkom
  • Geschikt voor kinderen

Meningen en ervaringen van bezoekers van Athena Ossendrecht (vereniging Athena)

Tom V.ster

We hebben de zomer 2009 doorgebracht, en het is een prachtige plaats, zeer kindvriendelijk, maar niet meer voor ons... We hebben, een overigens zeer brave, hond. ik vind het onbegrijpelijk dat de grooste nat. vereniging slechts 1 terrein honden toelaat. met goede afspraken en een beetje respect voor elkaar gaat het zoveel campings in het buitenland. Jammer idd, en bovendien een gezin dat lid is van deze vereniging en 2 kinderen dat elders moet gaan kamperen. ander voorbeeldje is het niet toelqten om te fetsen op het terrein... onbegrijpelijk...

04-01-2012

Dirk van Amenster

Mooi Naturistenterrein.
Ik verheug mij erop er volgend jaar weer naartoe te gaan voor het NFN volleybaltoernooi.

02-07-2011

Wim en Gerryster

Wij kijken er weer enorm naar uit naar onze vakantie in Ossendrecht.Een oase van rust. Iedereen is heel vriendelijk en behulpzaam en soms lijkt het of je alleen op de wereld bent, heerlijk gewoon.
Op regenachtige dagen zijn er mooie uitstapje in de buurt. Prachtige fiets en wanderoutes, in een woord een fantastische camping en een mooie locatie.
Die bierdrinkende mensen hebben wij alleen op een enkel feestje gezien, maar ik denk als je op een textiel camping komt dat het daar erger is, trouwens op andere naturisten campings hebben wij erger meegemaakt.
Nee vooral zo door blijven gaan

03-05-2011

Wim en Gerryster

Wij kijken er weer enorm naar uit naar onze vakantie in Ossendrecht.Een oase van rust. Iedereen is heel vriendelijk en behulpzaam en soms lijkt het of je alleen op de wereld bent, heerlijk gewoon.
Op regenachtige dagen zijn er mooie uitstapje in de buurt. Prachtige fiets en wanderoutes, in een woord een fantastische camping en een mooie locatie.
Die bierdrinkende mensen hebben wij alleen op een enkel feestje gezien, maar ik denk als je op een textiel camping komt dat het daar erger is, trouwens op andere naturisten campings hebben wij erger meegemaakt.
Nee vooral zo door blijven gaan

27-04-2011

Peter - Elsster

Tijdens het lange pinksterweekend waren we 4 nachten in Ossendrecht. Het is er ronduit zalig verblijven!
De infrastructuur is in orde, de mensen zijn er vriendelijk, ondanks de nabijheid van de Antwerpse haven is het er 's nachts heel stil, lang geleden dat we nog zo rustig konden slapen.
Tijdens komende lange weekends komen we er zeker terug.

07-09-2010

geert en geertjester

Wat een verschillende meningen over deze mooie camping, wij zijn er voor het eerst geweest. Prima naturistencamping, nix mis mee, prettige ontvangst, vriendelijk mensen, gemoedelijk zowel vaste "bewoners"als mede-campeerders. Wij komen zeker nog een paar keer terug.

13-08-2010

Ronny - Chrisster

enkele weken geleden voor de eerste maal via een dagbezoek in Ossenderecht geweest. Nu hadden we al ervaring met de sauna, maar naturisme was iets nieuw voor ons. En dit is enorm meegevallen, het voelde als thuiskomen, als dit is het. We zijn de dag nadien alles in orde gaan brengen om lid te worden en hopen nu op nog veel mooi weer, en vrije dagen natuurlijk, zodat we weer kunnen komen.

04-08-2010

Roger & Claudinester

Een eerste kennismaking met de camping enkele jaren terug was 100% tegen gevallen.
Wij hebben ons laten overtuigen opnieuw een bezoek te brengen daar de organisatie van de camping sterk zou zijn verbeterd.
Wij hebben in juni,tijdens het frans weekend er het weekend verbleven en zijn vol lof over het verblijf.
Een bijzonder woord van dank aan de mensen die vandaag de receptie en de organisatie regelen.
Steeds bereid je te helpen en een oplossing te bieden bij problemen.
Ook felicitaties voor de vrijwilligers die de kantine verzorgen en de kok die instaat voor de feestmaaltijden.
Wij komen zeker terug

29-07-2010

Janssens Ladislasster

hallo lieve mensen

wij waren tijdens het pinkserweekend 2x op dagbezoek
wij vonden het heel gezellig
dus zetten wij zeker op onze planning een langer verblijf met caravan
prachtig terrein
mooi zwembad
nette sanitair
vriendelijk onthaal en bediening aan de bar
kortom,een AANRADER

26-05-2010

koos en riaster

Hallo luitjes

Wij hebben het pinksterweekend gekampeerd op deze camping.
Wij vonden het heel, erg leuk en zeer zeker voor herhaling vatbaar dus volgend jaar komen we weer.Schoon sanitair dat vinden wij heel belangrijk. En wat betreft het bier drinken hebben wij dus helemaal niets van gemerkt.

groetjes van koos en ria

25-05-2010

anitaster

een erg leuke camping,mooie plaatsen leuke omgeving.
alleen een beetje aparte manier om binnen te komen met het cijverslot en even wennen aan het ouderwetse ommuurde geheel alsof naturisten criminelen zijn maar eenmaal binnen merk je niets meer van de muur. helaas voor ons afgevallen omdat er geen honden toegestaan zijn,jammer.[voor ons]

18-04-2010

anitaster

27-03-2010

willyster

En dan mathijs? bierdrink-kultuur wat wil je je zit op 500m van de belgische grens en belgen drinken bier GEEN pils!
Nee hoor een heel toffe camping

groetjes

26-08-2009

Hannie & Hilbrandster

Heel mooie camping met ruime plaatsen, goed sanitair en een dagelijks geopende, behulpzame receptie. Hoewel vermeld onder België ligt de camping toch nog net in Nederland. Er zijn mooie fiets- en wandeltochten te maken.
mei 2008

19-02-2009

Jo en Marleenster

Wij staan sinds mei op de camping. Wij vinden het daar echt gezellig en heel vriendelijke kampeerders. Doe zo voort. Een heel mooie camping. Misschien iets meer reclame maken.

14-11-2008

tom en henniester

een mooie camping met een mooi zwembad ook een apart voor de kleintjes net en schoon sanitair en ja een heel groot gezellig terras waar je als je dat wil gezellig een biertje kan drinken dat moet niet maar kan verder een mooi terrein om rond te wandelen heel geschikt voor pubers gewoon gezellig

27-06-2008

rhodess53@hotmail.comster

een mooie camping met een mooi zwembad ook een apart voor de kleintjes net en schoon sanitair en ja een heel groot gezellig terras waar je als je dat wil gezellig een biertje kan drinken dat moet niet maar kan verder een mooi terrein om rond te wandelen heel geschikt voor pubers gewoon gezellig

27-06-2008

tessaster

het is er heel leuk
ik sta al heel mijn leven op athena ossendrecht
wat die man over de licht verversing in het toiletgbouw zegt is niet waar
en bier drinken heb je dat iet overal ????
grtzzz tessa

17-06-2008

tessaster

17-06-2008

Mathijsster

Er heerst een enorme bierdrink-cultuur, helaas.
Verder erg jammer dat het luchtverversingssysteem van het toiletgebouw zo'n enorm lawaai maakt, zodra er iemand naar binnengaat hoort de hele camping het huilende geluid.

05-07-2007

Wat is jouw mening over en/of ervaring met Athena Ossendrecht (vereniging Athena) ?

Hoe waardeer je deze accommodatie in het algemeen?

- heel goed

- beter dan gemiddeld

- gemiddeld

- minder dan gemiddeld

- slecht

Ruimte om iets te vertellen over je ervaring(en)

Naam

E-mail (niet zichtbaar op de site)

Dit veld hieronder kan je leeg laten

Een naturisten camping in de buurt:

Een naturisten / naaktstrand in de buurt:

(Afstanden tussen naturisten campings en naaktstranden zijn in een rechte lijn gemeten. De afstand over de weg is meestal groter)