Wat is je mening?Heb je de afgelopen tijd een naturisten camping, hotel of appartement bezocht dan zouden wij het leuk vinden als je er iets over zou willen schrijven. Onderaan de pagina van de locatie staat een handig formulier. Staat jouw locatie niet op de site - dan kan je ook dit voor ontbrekende adressen gebruiken.
Bedankt!
Naturismegids.nlDe informatie op de site wordt zo goed mogelijk bijgehouden, maar we kunnen geen garantie geven dat alles 100% klopt.
Controleer daarom altijd de gegevens bij de naturisten camping zelf voordat je boekt of er naar toe denkt te gaan.
|  | L' Églantière kan je reserveren en boeken bij: Meningen en ervaringen van bezoekers van L' ÉglantièreAnton In juli 2011 met z'n vieren (incl kinderen 3 en 6 jaar) de camping voor 't eerst bezocht. Dat is erg goed bevallen. Ligging is mooi, het riviertje stroomt over de camping en er wordt regelmatig een kampvuur gestookt.
Onze kinderen hebben zich er prima vermaakt op de (nederlands gesproken) miniclub en kinderdisco/bonte avond.
Aanrader is ook de sauna die zich op het terrein bevindt. Een á tweemaal per week werd deze gestookt en kun je er gratis gebruik van maken. Één van de campinggasten verzorgde er massages bij!
Sanitair mag dan wel niet gloednieuw zijn, maar het is prima in orde. Grote kans dat we dit jaar weer gaan! Jm en TH De ontvangst is zeer gastvriendelijk even uitblazen met een welkoms drankje even bijkomen van de reis en dan een plekje zoeken rondleiding met de pausmobiel.op Maandag kennismaking barbeque heel ontspannen de ontmoeting met de gasten nieuw en ook die er al langer zijn komen er is dan een uitleg wat er allemaal aan uitstapjes mogelijk is met beelden van de omgeving.
Tevens is de eigenaar tijdens die avond in gesprek met echt alle gasten en dat zijn er minimaal 40 heel spontaan .
In voor en naseizoen brood bezorging op de campeerplaats(wel bestellen) Herman Jaspers We zijn er de 3e week van mei aangekomen na 6 campings te hebben bezocht in de twee weken daarvoor. ( camper )
WE waren totaal verrast met de ontvangst , de serieuse houding en het gevoel dat ze je geven dat je een belangrijke bezoeker voor ze bent.In de 1e instantie zeiden we dat we waarschijnlijk maar 2 nachten zouden blijven omdat we verder wilden doorrijden naar Portugal. Niets was minder waar, we zijn er een week gebleven ! Iets dat we in 12 jaar camperen nog nooit gedaan hadden. Een fantastisch mooi zwembad, fijne ruime plaatsen met veel privacy mocht je dat willen, en een uitstekend restaurant voor zowel groepsmaaltijden alswel per tafeltje mooi gedekt voor 2 of 3 personen, iets waar nog menig restaurant van kan leren. Elke maandag BBQ , kortom geweldig gezellig.
Na in Spanje en Portugal te zijn geweest hadden we zoiets van......nog eens naar L`glantiere ? Gedaan dus en weer een hele week ! Toen was de kampwinkel ook open met een grote keuze aan artikelen. Een puntje : het toiletgebouw is minder, maar dat wordt door alle andere dingen heel erg goed gecompenseerd. Volgend jaar weer dus een paar dagen......
Groetjes ; Herman & Analies jacky en nicole jacky nicole
De receptie is erg vriendelijk en spreekt ook nederlands.Ze rijden met een golfkarretje voor om je plaats aan te duiden.
De eerste 2 weken van september hebben we er verbleven en gaan zeker terug komen.Mooie wandelingen met de vader van de eigenaar en naturistiche wandeling met de eigenaar zelf.Gans de familie werkt op de kamping,vriendelijk personeel altijd klaar om je te helpen.Zwembad goed onderhouden en rustig in september.Goeie uitvalbasis om de streek te verkennen.Het eten in het restaurant was heerlijk,doen zelf 1 maal per week barbeque echt heerlijke avonden Willem en Caroline De camping ligt erg mooi, wij vonden het jammer dat de plekjes zo afgezet zijn met groen, het maakt dat je minder snel contact maakt, op een open terrein gaat dat toch makkelijker.
Het sanitair is schoon, maar wel erg verouderd, er liggen(denken wij) zelfs asbest platen bovenop de sanitairgebouwen als dak.
Het restaurant is prima, evenals het zwembad.
In de dagen dat wij er waren(half september 2010) lagen er op meerdere plaatsen resten huisraad/afval van anderen die er hadden gecampeerd, zelfs bij het zwembad lagen half vergane spullen van vorige gasten, erg slordig, je zou verwachten dat er rond die periode zeker tijd is om de camping op orde te houden. Henk en Bea Wij hebben begin september onze 1e naturistische vakantie hier doorgebracht en vonden het geweldig. Aardige eigenaar, mooie camping met hele ruime plaatsen en het sanitair werd goed schoongemaakt,
Je kunt op de camping en in het bos heerlijk wandelen in je blootje.
We komen zeker nog eens terug. b oele prachtige camping, goed restaurant, heel aardige beheerder (spreekt ook nederlands) gerard en henny In het najaar van 2007 bezochten wij deze camping gedurende een kleine week. Vanuit de camping wilden wij de omgeving wat beter leren kennen en ook brachten wij een bezoek aan Lourdes.
De ruim opgezette camping biedt voldoende beschutting en je kunt kiezen uit verschillende staanplaatsen. Rond open grasveldjes of verscholen tussen de bomen/struiken. Het sanitair is redelijk/matig van kwaliteit. Het grote zwembad is fraai en beschut gelegen, met veel gelegenheid om te zonnen. De omgeving leent zich goed voor fietsen en wandelen.
De receptie is klantvriendelijk (eigenaar spreekt ook nederlands ) en organiseert b.v. wandelingen etc.
Kortom: Wij waren erg tevreden en komen er in de toekomst waarschijnlijk nog weleens terug. |  | Een naturisten camping in de buurt: |